|| Turk Forum ||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|| Turk Forum ||

|| HosgeLdiniz || DikkatForuM ||

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Uzman eğitim kadrosuyla ön plana çıkan Başer Anadolu sağlık meslek lisesi

YazarMesaj
nullsix

Erkek Mesaj Sayısı : 2943
<b> Takım </b> : Uzman eğitim kadrosuyla ön plana çıkan Başer Anadolu sağlık meslek lisesi  D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Uzman eğitim kadrosuyla ön plana çıkan Başer Anadolu sağlık meslek lisesi  Empty
MesajKonu: Uzman eğitim kadrosuyla ön plana çıkan Başer Anadolu sağlık meslek lisesi    Uzman eğitim kadrosuyla ön plana çıkan Başer Anadolu sağlık meslek lisesi  Icon_minitimeÇarş. Tem. 26, 2017 3:49 pm

Başer anadolu sağlık meslek lisesi, son derece zengin bir eğitim kadrosuna sahiptir. Baseranadolusaglikmesleklisesi.com adlı internet sitesi sayesinde, okulda görev yapan öğretmenleri detaylıca tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Siteye giriş yapanlar, buradan okulun ayrıntılı görünümüne de gözatabilir. Sitedeki 3d sanal tur bölümüne tıklayanlar, buradan okulun ve çevresini detaylarıyla inceleyebilir. Özel Başer Sağlık Kolejinin sadece görüntüsü değil, eğitim olanakları ve staj olanakları da yine bu site içerisinde sizleri bekliyor olacak. Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden mezun olmanız akabinde, hangi mesleklere sahip olabileceğinizi, yine site üzerinden öğrenebilirsiniz. Hedefiniz sağlık alanında kariyer yapmak ise, siz de bu okulu tercih ediniz.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anadolu haber sitesi An-ha.com
» Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com
» Yds'de en çok çıkan kelimeler Osymkilavuzu.com adresinde!
» Estetisyenlik Kursu İzmir sayesinde Meslek Sahibi Olabilirsiniz
» Kitap Galerisi Yeni Çıkan Kitaplar