|| Turk Forum ||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|| Turk Forum ||

|| HosgeLdiniz || DikkatForuM ||

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ehliyet Almak İçin Gerekli Olan Şartlar

YazarMesaj
nullsix

Erkek Mesaj Sayısı : 2943
<b> Takım </b> : Ehliyet Almak İçin Gerekli Olan Şartlar D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Ehliyet Almak İçin Gerekli Olan Şartlar Empty
MesajKonu: Ehliyet Almak İçin Gerekli Olan Şartlar   Ehliyet Almak İçin Gerekli Olan Şartlar Icon_minitimeSalı Ağus. 29, 2023 6:19 pm

Ehliyet alabilmek için pek çok şart bulunmaktadır. Yaş sınırı, sağlık raporu, adli sicil raporu, yazılı sınav, direksiyon sınavı gibi şartlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer Ehliyet Almak İçin Gerekli Şartlar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adli Sicil Kaydı Almak

Ehliyet alabilmenin şartları arasında adli sicil kaydı da bulunmaktadır. Adli sicil kaydında bulunması gereken ibareler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Ankara-surucukursu.com.tr adresini ziyaret edebilir ve eksiksiz şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

MEB’e Bağlı Sürücü Kurslarından Eğitim Almak

Ehliyet alabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı sürücü kurslarından herhangi birinden eğitim almanız gerekmektedir. Yukarıda aktardığımız adresleri inceleyerek eğitim alabilirsiniz.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İskoçya vizesi almak için gerekli şartlar nelerdir?
» Belçika Vizesi almak için gerekli evraklar neler?
» Mısır vizesi almak için ne yapmalıyız?
» Avustralya vizesi almak için nereye başvurmalıyız?
» Yavru köpeğiniz için mama almak mı istiyorsunuz?