|| Turk Forum ||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|| Turk Forum ||

|| HosgeLdiniz || DikkatForuM ||

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Uzaktan Üniversite Eğitimi - akdemistanbul.com.tr

YazarMesaj
nullsix

Erkek Mesaj Sayısı : 2932
<b> Takım </b> : Uzaktan Üniversite Eğitimi - akdemistanbul.com.tr D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Uzaktan Üniversite Eğitimi - akdemistanbul.com.tr Empty
MesajKonu: Uzaktan Üniversite Eğitimi - akdemistanbul.com.tr   Uzaktan Üniversite Eğitimi - akdemistanbul.com.tr Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2012 7:55 pm

Uzaktan Üniversite Eğitim Programları konusunda Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'nın eğitim danışmanlığında, 6 yıllık tecrübeye sahip Akademistanbul, üniversite tercihlerinde istedikleri bölüme yerleşememiş lise mezunları için yurt dışındaki üniversitelere kayıt imkanı sağlıyor:

* Hollanda Avrupa İslam Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ve Diller ve Medeniyetler Fakültesi Arap Dili Bölümü
* Bulgaristan Avrupa Politeknik Üniversitesi İnsani Bilimler Fakültesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü ve Psikoloji Bölümü

bu bölümlere yurt dışına çıkmadan, Türkiye'den sınavlara girerek kayıt yaptırabilirsiniz.

Bir yıl İngilizce veya Arapça Hazırlık, 3 yıl lisans programlarını Akademistanbul aracılığı ile İstanbul'dan takip edebilirsiniz.

Vermiş olduğu mezunların kalitesiyle bu güne kadar adından söz ettiren Akademistanbul'un iki üniversite için sunmuş olduğu kayıt imkanlarını kaçırmayın. Kontenjanlar sınırlı olduğu için başvuruda acele ediniz.

Her iki üniversite için gerekli evraklar :

+ Lise Diploması
+ 6 adet vesikalık fotoğraf
+ Nüfüs Cüzdan Fotokopisi

Bulgaristan'daki Avrupa Politeknik Üniversitesi için ek olarak:

+ Lise not döküm belgesi
+ Sağlık raporu
+ Mezun olunan liseden alınacak olan "yurt dışında okumasında mezuniyeti açısından bir sakınca yoktur" belgesi
+ Bulgaristan'daki Avrupa Politeknik Üniversitesi bütün evrakları için APOSTİLLE istemektedir.

Unutmayınız!

Uzaktan Eğitim Sisteminde dersleri ve sınavlarınızı Akademistanbul'da takip edecek, başarılı olmanız durumunda 4 yılın sonunda kayıtlı olduğunuz üniversiteden UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARI LİSANS DİPLOMASI almaktasınız. Bu süre zarfında Türkiye'nin en kaliteli akademisyenlerinden ve yabancı dil hoacalarından dersler alarak Akademistanbul'da sınavlara hazırlanmaktasınız. Başvuruda geç kalmayınız!!!

Ayrıntılı bilgi için Akdemistanbul Halka İlişkiler Müdürü Serap Öngel ile irtibata geçebilirsiniz :

0212 521 41 16 - 0507 318 43 90

www.akdemistanbul.com.tr

facebook.com/akdemistanbul.com.tr - twitter.com/akdemistanbul
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi | Onlinekariyerokulu.com
» Akdemistanbul Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
» Uzaktan Eğitim Yazılım Şirketi
» Tecrübeli eğitmenler ile uzaktan eğitim